استفاده از لوله و اتصالات اینگل در ساخت کشتی تایتانیک

انواع مختلف لوله های لوله کشی را می توان به روش های مختلفی استفاده کرد، از حمل آب به شیر آشپزخانه گرفته تا انتقال زباله به سیستم فاضلاب.

لوله و اتصالات اینگل از بهترین نوع لوله و اتصالات موجود در بازار می باشد.

این نوع سیستم های زهکشی و تحویل از زمان های قدیم وجود داشته است. یونانی ها از لوله های سفالی برای انتقال آب به خانه ها و ساختمان های عمومی استفاده می کردند.

با حرکت به اوایل قرن بیستم، موادی مانند چدن، تراکوتا، مس و فولاد گالوانیزه محبوبیت بیشتری پیدا کردند.

همانطور که درک ما از مسمومیت با سرب توسعه یافت، همه چیز حتی بیشتر تکامل یافت. امروزه انواع مختلفی از لوله ها وجود دارد که هر کدام برای هدف خاصی استفاده می شوند.

این لیست شامل لوله های PVC، PEX، ABS، مس و فولاد گالوانیزه و چدن می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر، اطلاعات زیر را بررسی کنید.

لوله

لوله های پلی وینیل کلراید (PVC) معمولاً به عنوان بخشی از سینک، توالت یا خط تخلیه دوش استفاده می شود. لوله پلاستیکی آن برای این نوع استفاده ایده آل است زیرا بهتر از سایر انواع لوله ها از آب در برابر زنگ زدگی و خوردگی محافظت می کند.

این قابلیت همچنین باعث دوام فوق العاده لوله پی وی سی می شود. لوله های پی وی سی تا زمانی که در معرض نوعی آسیب قرار نگیرند، عمر نامحدودی خواهند داشت.

لوله پی وی سی همچنین قادر به تحمل فشار بالای آب است. به همین دلیل است که می تواند به عنوان خط اصلی تامین آب خانه شما نیز باشد.

همچنین یک ماده سبک تر است که کار با آن را نسبت به لوله های سنتی گالوانیزه فولادی راحت تر می کند. لوله های پی وی سی همچنین دارای پوشش داخلی صافی هستند که از تجمع رسوب محافظت می کند و آنها را در برابر انسداد مقاوم تر می کند.

معایب اطراف لوله پی وی سی شامل گزینه های اندازه محدود، ناتوانی در مقاومت در برابر آب گرم و نگرانی در مورد سمیت است.

اگرچه لوله‌های PVC تمام استانداردهای تعیین شده توسط مؤسسه استاندارد ملی آمریکا را برآورده می‌کند، اما نگرانی‌هایی وجود دارد که ممکن است مواد شیمیایی پلی‌وینیل کلراید را وارد آب آشامیدنی کند و به طور بالقوه باعث مشکلات تنفسی و تولید مثلی شود.

به همین دلیل است که برخی از ایالت ها لوله های لوله کشی PVC را از انتقال آب آشامیدنی ممنوع کرده اند.