کارآفرینی که یک هلیکوپتر بدون سرنشین ساخت!

کارآفرینی که یک هلیکوپتر بدون سرنشین ساخته و آن را آزمایش کرده است. این نوع هلیکوپتر می تواند تا ارتفاع مشخصی از سطح زمین را طی نماید.

جعبه پلاستیکی

جعبه پلاستیکی یکی از لوازمی که در حمل و نقل وسایل و محصولات کشاورزی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد جعبه پلاستیکی می باشد که در ابعاد مختلفی از جمله بزرگ و کوچک وجود دارد و افراد می توانند با توجه به مصرف و نیاز سایز مورد نظر خودشان را خریداری کنند.

قیمت زیتون پرورده

این مرکز برای تهیه زیتون پرورده درجه یک به صورت اینترنتی، از زیتون های درشت و با کیفیت استفاده می کند. از آنجایی که این محصول یک فراورده نیازمند به نگهداری با دقت است، باید از درجه یک بودن بسته بندی آن اطمینان حاصل کنیم. شما میتوانید برای تهیه زیتون پرورده با کیفیت، به سایت ما مراجعه کرده و سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت کنید و قیمت زیتون پرورده را هم ارزان بدانید.

فشارسنج دیجیتالی

فشارخون بالا می تواند خطرهای ناگواری را برای فرد رقم بزند و باعث سکته و ایست قلبی شود. بنابراین بهتر است فشار خون را همیشه کنترل کرد تا از آسیبهای احتمالی و مرگ و میرهای ناگهانی پیش گیری کرد. فشارسنج دیجیتالی یکی از مدرن ترین دستگاه های حال می باشند که نوع سخنگو آن می تواند به راحتی اندازه  ی فشار را برای فرد بازگو کند.

قیمت پنیر خامه ای

صبحانه یکی از مفصل ترین غذاها به حساب آمده و خوردن آن برای بدن هر فردی ضروری است، شما با خرید یک پنیر خامه ایی و گردو همراه با نان یک مکمل غذایی پر انرژی را  به بدن خود وارد نموده و  قیمت پنیر خامه ای نیز به صرفه بوده تا همه افراد جامعه بتوانند آن را در مواقع عصرانه و صبحانه میل نمایند