سبد پلاستیکی بزرگ کوچک ارزان

در گذشته برای حمل و نقل کالا از سبدهای چوبی استفاده می کردند که با پیشرفت صنعت، سبدهای پلاستیکی به صورت بزرگ، کوچک و ارزان، عرضه بازار شد. سبدهای پلاستیکی قابل حمل، سبک، در حین کثیف شدن برخلاف سبدهای چوبی سریع تمیز می شوند و نیازی به قطع درختان نمی باشد و به طور کل در آلودگی محیط زیست نقش کمتری دارند.

سبد پلاستیکی بزرگ

تولیدکنندگان برای اینکه نیازهای مشتریان را برطرف کنند سبدهای پلاستیکی را با انواع و اقسام کیفیت و ابعاد به صورت بزرگ و کوچک در بازارهای داخلی تولید و توزیع می کنند. سبدهای پلاستیکی از مزیت های بیشماری برخوردار است که می توان به مهم ترین آن اشاره کرد:

 • -یکی از مهم ترین ویژگی این محصول برای جابجایی کالا می باشد که نیازی برای صرف کردن و اتلاف انرژی نمی باشد.
 • -سبدهای پلاستیکی برخلاف متریال های دیگر به هیچ عنوان بافت آن پوسیده یا زنگ زده نمی شود و به مدت طولانی می توان از آن استفاده کرد.
 • -این محصول به دلیل متریال پلاستیکی، جریان الکتریکی را از خود عبور نمی دهد.
 • -سبدهای پلاستیکی در برابر مواد شیمیایی مقاوم و شکل ظاهری خود را تغییر نمی دهند.
 • -این کالا به علت تنوع رنگی بالا علاوه بر اینکه جنبه زیبایی خود را حفظ می کند بلکه بسیار بهداشتی و آلودگی ها را به خود جذب نمی کند.
 • -جعبه های پلاستیکی را می توان به راحتی با هر مواد شوینده ای شست.
 • -قیمت یکی از مهم ترین عواملی که باعث استقبال بالا این محصول از سوی مردم شده است که نسبت به متریال دیگر مانند فلزی ارزان تر می باشد.
 • -پلاستیک به دلیل خاصیت انعطاف پذیری که دارد در برابر فشار مقاوم و منعطف می باشد.
 • -این محصول را می توان در هر شرایط آب و هوایی استفاده کرد بدون اینکه از کیفیت آن کاسته شود.
 • -سبدهای پلاستیکی با انواع و اقسام اندازه تولید می شود که متناسب با نیاز خود می توان آن را تهیه کرد.
 • -این محصول به گونه ای طراحی شده که به راحتی اشیایی که در داخل آن قرار گفته را می توان، مشاهده کرد که این ویژگی برای حمل بارها بسیار مهم می باشد.

سبد پلاستیکی کوچک

بهترین متریالی که برای ساخت سبد کاربردی است و از مزایای بیشماری برخوردار می باشد پلاستیک است که سبدهای پلاستیکی طبق نیاز مشتریان از ابعاد و سایزهای گوناگون، کوچک و بزرگ تولید می شود.

انواع و اقسام ابعاد سبدهای پلاستیکی کاربردهای بیشماری دارد از جمله:

 • -بسته بندی میوه جات و سبزیجات
 • -حمل نوشیدنی مثل نوشابه، دلستر و آب معدنی
 • -بسته قطعات فلزی
 • -بسته بندی لبنیات مثل ماست، دوغ
 • -بسته بندی و حمل گوشت، ماهی و میگو

کاربرد و ویژگی های زیادی وجود دارد که این محصول مورد توجه بسیاری خریداران در سراسر کشور و جهان شده است یکی از کاربردهای اصلی این محصول در مصارف های خانگی و صنعتی می باشد و به دلیل سبک بودن مواد اولیه و متریال این محصول به راحتی قابل حمل می باشد و همچنین ارسال آن به زمین های صنعتی و کشاورزی دور افتاده امکانپذیر است که در برابر تمام شرایط های جوی سازگار و از کپک زدن مواد غذایی جلوگیری می کند و آلودگی و باکتری را به خود جذب نمی کند و می توان به قیمت ارزان و مناسب این محصول هم اشاره ای کرد.

البته قابل ذکر است که تولیدکنندگان علاوه بر متریال و مواد اولیه مرغوب باید از تجهیزات و دستگاه های مدرن در تولید سبدهای پلاستیکی استفاده کنند که باعث می شود جعبه ها طبق نیاز خریدار به صورت استاندارد و باکیفیت تولید و توزیع شود.

سبد پلاستیکی ارزان

امروزه اغلب تولیدکنندگان با استفاده از تجهیزات مدرن و مواد اولیه ی مرغوب، کیفیت این محصولات را افزایش و در عین حال به صورت ارزان و قیمت مناسب تولید می کنند زیرا یکی از مهم ترین کاربردهای سبد پلاستیکی جابجایی و انتقال کالا می باشد که باید از مقاومت بالایی برخوردار باشند.

قیمت سبد پلاستیکی به سه عامل مهم بستگی دارد:

-اندازه؛ این معیار یکی از مهم ترین عامل در تعیین قیمت سبد می باشد به طور مثال قیمت سبدهایی که برای وزن 20 کیلوگرمی تولید شده با سبدهایی که در ابعاد کوچکتری که برای مصارف خانگی کاربرد دارند از نظر هزینه و قیمت متفاوت می باشد.

-جنس؛ جنس سبد یکی دیگر از عوامل تعیین کننده قیمت می باشد چونکه جعبه های پلاستیکی برای حمل بار استفاده می شود و باید از متریال و مواد اولیه باکیفیت و مرغوب استفاده شود چون در غیر اینصورت در حین حمل بار نامقاوم و می شکند و قابل ذکر است اگر سبدهای پلاستیکی را با کیفیت بالایی خریداری کنید باعث افزایش طول عمر این محصول می شود و دیگر نیازی به تعویض آن نیست که بسیار مقرون به صرفه می باشد.

-ساختار و ضخامت؛ از خرید جعبه های پلاستیکی با ضخامت پایین را جدا خودداری فرمایید چون علاوه بر اینکه در برابر استحکام و حمل بار شکننده می باشد بلکه منجر به آسیب دیدگی محصول می شود.

خرید و فروش سبد پلاستیکی

ابزار یا وسایلی که برای جابجایی و انتقال اجسام کاربردی می باشد، سبد پلاستیکی است که این محصول در سراسر کشور به صورت عمده خرید و فروش می شود.

به طور کلی سه نوع سبد پلاستیکی در بازار موجود می باشد:

 1. -سبد پلاستیکی مستطیلی؛ همانطور که از نام این محصول مشخص است به صورت اشکال مستطیلی در ابعاد های مختلف کوچک و بزرگ تولید می شوند.
 2. سبد پلاستیکی خانگی؛ این نوع محصول به دلیل کاربردی که در منازل دارند با رنگ و طرح های مختلف مستطیلی و مربعی توزیع می شود.
 3. سبد پلاستیکی زرد؛ این نوع محصول بیشتر برای جابجایی کالاهای سنگین مانند حمل و نقل میوه صورت می گیرد.

این نوع سبدها، جز اصلی محصولات پلاستیکی هستند که امروزه در تمامی زمینه ها کاربردی و مورد استفاده می باشد که تولیدکنندگان در تولید آن باید از مواد اولیه مرغوب و باکیفیت استفاده کنند.

قیمت سبد پلاستیکی

اندازه، جنس، ساختار و ضخامت سه عامل مهم در تعیین کننده قیمت سبدهای پلاستیکی هستند که در زمینه های دام و طیور، منازل، صنعت، حمل و نقل میوه و غیره کاربرد فراوانی دارند.

در صورتی که قصد خرید این محصول با انواع و اقسام قیمت های مناسب و با کیفیت های عالی هستید می توانید از مرکز ما خریداری کنید که در تمام نقاط کشور امکان پذیر است و بدون اتلاف وقت و با ضمانت کیفیت این محصول را توزیع می کنند. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید تا مشاوران ما راهنمایی های لازم در مورد تنوع محصولات و لیست قیمت و نحوه ثبت سفارش را در اختیار شما قرار دهند.