سبد پلاستیکی بزرگ + مشخصات بسته بندی عمده فله

امروزه استفاده از سبد پلاستیکی بزرگ و مشخصات بسته بندی عمده فله آن به شکل و رنگ های مختلفی در بازار وجود دارد. سبد های پلاستیکی به دلیل داشتن وزن بسیار کم به راحتی قابل حمل می باشند و به راحتی روی زمین و انواع میز قرار می گیرند.

سبد پلاستیکی بزرگ

اگر دقت کرده باشید از سبد یا جعبه پلاستیکی بزرگ برای جا به جایی محصولات مختلف استفاده می شود. تزریق پلاستیک یکی از روش های پرکاربرد در زمینه تولید محصولات پلاستیکی محسوب می شود. می توان گفت 80 درصد از وسایلی که در آشپزخانه یا محل کار استفاده می شوند از جنس پلاستیک می باشند که با روش تزریق به تولید می رسند.

این سبد ها دارای استحکام بسیار مناسبی هستند که در سایز های مختلف تولید می شوند. سبد های پلاستیکی قابل بازیافت بوده که به راحتی با استفاده از تجهیزات مختلف ذوب شده و مجدد به وسایل مختلف پلاستیکی تبدیل می شود. باغداران برای جمع آوری محصولات خود از این سبدها کمک گرفته و با جمع آوری داخل آن ها ارسال بار را انجام می دهند.

جالب است بدانید در ابتدا این سبدها در سال 1967 توسط کشاورزی آلمانی که تنها 32 سال داشت طراحی و مورد استفاده قرار گرفت. بعد از سال ها تولیدات سبد پلاستیکی تنوع و زیبایی بیشتری پیدا کرده و به صورت عمده تا به امروز در حال خرید و فروش می باشند.

همانطور که گفته شد سبد های پلاستیکی در ابعاد بسیار مختلف تولید می شوند که در ابعاد هایی کوچک آن می توان به وسایل بازی کودکان، سبد سبزی خوری اشاره کرد که درصد استفاده از آن ها بسیار زیاد می باشد. اگر دقت داشته باشید با وجود نوساناتی که در بازار وجود دارد و قیمت هایی که دستگاه های تزریق پلاستیک دارا می باشند روی قیمت سبد های پلاستیکی تاثیر زیادی دارند.

بهتر است بدانید سبد های پلاستیکی به دلیل محبوبیتی که در میان مردم پیدا کرده اند بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. این محصولات در محل کار و زندگی در سایز و انواع مختلفی در حال استفاده می باشند.

در صورتی که تولید سبد های پلاستیکی متوقف شود باعث می شود بسیاری از شغل ها با مشکلات جدی مواجه شوند و نتوانند به درستی محصولات خود را عرضه کنند. اگر دقت کرده باشید در منازل هم تا چشم کار می کند محصولات پلاستیکی زیادی از جمله سبد وجود دارند که این وسایل تاثیر زیادی در عملکرد زندگی دارد و می تواند کمک زیادی در شستن انواع میوه ها ارائه کند.

این سبد ها به راحتی قابل شستشو بوده و می توانند برای هر کاری استفاده شوند. موضوعی که امروزه برای مصرف کنندگان بسیار مهم می باشد میزان عمر و ماندگاری این محصولات می باشد چرا که بعضی از مشاغل مجبورند از این محصولات چند بار استفاده کنند.

قیمت سبد های پلاستیکی بزرگ و کوچک کاملا متفاوت می باشند در واقع هر چقدر تولید آن مواد و زمان بیشتر استفاده شود مسلما قیمت آن ها گران تر خواهد بود اما باید توجه داشت میزان مقاومت بعضی از سبد ها با وجود اینکه بزرگ هستند اما این قابلیت را ندارند که بتوانند محصولات سنگین را در خود نگه دارند و احتمال شکسته شدن آن ها بسیار زیاد است.

مشخصات سبد پلاستیکی

اگر بخواهیم درباره مشخصات سبد پلاستیکی بگوییم این سبد ها دارای انواع مختلفی تولید می شوند و هر مدل بسته به کاری مقاوم سازی می شود تا به راحتی و بدون هیچ مشکلی بتوان محصولاتی را با آن جا به جا کرد. این سبدها معمولا از بهترین مواد اولیه و با رعایت کامل اصول بهداشتی تولید و مورد استفاده قرار می گیرند. مواد به کار رفته در این سبدها معمولا پلی اتیلن می باشد که میزان توان آن در برابر شستشو بسیار بالاست.

این سبدها فقط به استفاده در محصولات کشاورزی محدود نمی شوند بلکه برای جا به جایی مواد غذایی، شیلات و محصولات دامی هم مورد استفاده قرار می گیرند. در حقیقت از ابتدای تولید پلاستیک تاکنون تقاضای پلاستیک در دنیا روز به روز رو به افزایش می باشد به دلیل اینکه این محصولات به راحتی قابل بازیابی می باشند و می توان با استفاده از دستگاه های تزریق پلاستیک به شکل های مختلف آن ها را تولید کرد.

از فاکتور های اساسی که در تولید سبد های پلاستیکی باید رعایت شوند ظاهر آن ها و مشخصاتی چون محکم بودن در برابر ضربه، مقاومت مناسب در برابر دما و رطوبت می باشد.

بسته بندی سبد پلاستیکی بزرگ

در حقیقت برای بسته بندی سبد پلاستیکی بزرگ از روش های مختلفی استفاده می شود. دستگاه هایی که با آن چنین سبد هایی تولید می شود شامل مواردی می باشد:

1- دستگاه تزریق پلاستیک 250 تنی برای تولید سبد 7 کیلویی

2- دستگاه تزریق پلاستیک 300 تنی برای تولید سبد 12 کیلویی

3- دستگاه تزریق پلاستیک 320 تنی برای تولید سبد 15 کیلویی

4-  تولید سبد میوه 20 کیلویی نیازمند دستگاه های 420 تنی

سبد پلاستیکی عمده

فروشندگان بسیاری هستند که سبد پلاستیکی را به صورت عمده خریداری کرده و به فروش می رسانند. اغلب این سبدها دارای کیفیت های مختلفی می باشند که هر کدام در سایز های مختلف تولید می شوند.

در تولید سبد پلاستیکی باید نهایت دقت در کیفیت و مسائل بهداشتی رعایت شود تا اثرات منفی بر روی محصولاتی که درون آن ها قرار می گیرد نداشته باشد.

سبد پلاستیکی فله

افرادی که برای خرید میوه به مغازه های میوه فروشی می روند بعد از خرید فروشنده میوه یا هر محصول دیگر را در سبد پلاستیکی فله به مشتری ارائه می کند که دارای مزیت بسیار زیادی می باشد. خانم های خانه دار روزانه فعالیت های زیادی را با سبد های پلاستیکی در آشپزخانه انجام می دهند که دلیل استفاده از این سبدها به این دلیل است که قیمت بسیار پایینی دارند و ماندگاری آن بسیار زیاد است.

همانطور که گفته شد سبد های پلاستیکی در انواع مختلفی تولید و مصرف می شوند اما باید بدانید هر فروشنده ای محصولات با کیفیتی را ارائه نمی کند و بیشتر اوقات دیده شده این سبدها به خاطر کیفیت پایین در لحظه استفاده شکسته شده اند پس دقت داشته باشید این محصولات را از مراکز معتبر خریداری کنید که محصولاتی با کیفیت و قیمت مناسبی را عرضه می کنند.

مجموعه ما سالیان سال است در زمینه تولید انواع سبد های پلاستیکی فعالیت می کند و هدف ما جلب رضایت مشتریان عزیز می باشد در صورتی که قصد دارید از محصولات خریداری کنید می توانید از طریق راه های ارتباطی موجود در سایت با ما ارتباط گرفته و سفارش خود را ثبت کنید.