جعبه پلاستیکی الکترونیک شفاف کوچک بزرگ

برای حفاظت از تجهیزات و لوازم برقی از جعبه پلاستیکی استفاده می شود که انواع مختلفی دارد، جعبه پلاستیکی الکترونیک شفاف را یکی از انواع این محصول می توان نام برد که در سایز کوچک و بزرگ در بازار موجود می باشد، استفاده از این جعبه فواید زیادی دارد اولین نکته مثبت استفاده از این محصول مرتب کردن سیمها و کابلهای برق می باشد.

جعبه پلاستیکی الکترونیک شفاف

یکی از نکات بسیار مهم که در هنگام خرید جعبه الکترونیک باید به آن دقت شود جنس جعبه می باشد، جعبه پلاستیکی الکترونیک شفاف به نسبت جعبه الکترونیک فلزی بهتر می باشد، جعبه های فلزی در مقابل آب به سرعت واکنش می دهند و زنگ می زنند اما پلاستیک برخلاف جعبه فلزی در برابر آب مقاوم است و دچار اکسید شدن و پوسیدگی نمی شود، جعبه فلزی رسانا گرما و جریان برق می باشد.

در اثر گرما دمای آن بالا رفته و ممکن است خطر آفرین باشد همچنین اگر سیمها دچار اتصال شود برق می تواند در جعبه فلزی نیز جریان پیدا کند و در هنگام تماس فرد با جعبه شخص دچار برق گرفتگی بشود اما جعبه پلاستیکی اینگونه نیستند و در صورت اتصال سیمها به دلیل نارسا بودن جعبه برق در جعبه جریان پیدا نمی کند و فرد از طریق تماس با جعبه پلاستیکی دچار برق گرفتگی نمی شود.

جعبه پلاستیکی الکترونیک کوچک

از روشهای متفاوتی برای تولید جعبه پلاستیکی الکترونیک در سایز بزرگ و کوچک استفاده میشود، روش اول برای ساخت ای جعبه ها روش تزریقی می باشد که در این روش پلاستیکها را به صورت قالبی تزریق می کنیم و به این ترتیب جعبه ها شکل می گیرند.

روش دیگر برای ساخت جعبه های پلاستیکی الکترونیک استفاده از لیزر و پرینترهای سه بعدی می باشد، هر دو این روشها صحیح می باشد و در موارد خاص کاربرد دارد به عنوان مثال از روش اول زمانی استفاده می کنیم بخواهیم تعداد زیادی جعبه بسازیم و از روش دوم برای ساخت جعبه هایی که برای ساختشان به ظریف کاری و دقت فراوان احتیاج است استفاده می کنیم.

کاربرد اصلی جعبه پلاستیکی الکترونیک حفاظت از بردها و جلوگیری از صدمه دیدن آنها است، بردها را داخل این جعبه های الکترونیک قرار می دهند و درپوش جعبه را می بندند، قبل از خرید جعبه ابتدا محل قرار گیری آن را مشخص کنید و متناسب با آن خرید کنید، این جعبه ها به راحتی سوراخ می شود و برای انجام کار سوییچ بسیار مناسب می باشد، تعدادی از جعبه های الکترونیک تولید شده از جنس آلومینیوم می باشند.

آلومینیوم یک فلز نرم و انعطاف پذیر است که قابلیت چکش خواری فراوان دارد و در مقابل زنگ زدگی مقاومت بالایی دارد، جنس آلومینیومی این محصول زیبایی ظاهری خاصی دارد و از نوع براق می باشد، اما میزان تمایل افراد در سراسر جهان به محفظه های پلاستیکی که با نام جعبه پلاستیکی الکترونیک شناخته شده است بیشتر است و این نوع به نسبت بقیه جعبه ها فروش بیشتری دارد.

جعبه پلاستیکی الکترونیک بزرگ

یکی دیگر از مواردی که در هنگام خرید جعبه پلاستیکی الکترونیک باید به آن دقت شود سایز جعبه می باشد، سایز بزرگ جعبه برای زمانی که مقدار زیادی وجود دارد مناسب است، سایز کوچک جعبه برای زمانیکه تعداد کابلها و سیمها کم می باشد مناسب است، یک کد حفاظتی بین المللی روی جعبه حک شده است که هر رقم آن نشان دهنده یک مفهوم خاص می باشد.

به عنوان مثال رقم آخر کد که می تواند مابین عدد یک تا عدد شش باشد نشانگر میزان مقاومت در برابر نفوذ گرد و خاک می باشد که صفر در این عدد نشانگر بیشترین مقادر نفوذ پذیری گرد و خاک و شش به معنای عدم نفوذ گرد و خاک به داخل جعبه می باشد، رقم دوم کد نشان دهنده میزان مقاومت در برابر نفوذ آب است که این رقم می تواند عددی مابین عدد صفر و هشت باشد که عدد صفر به معنی عدم حفاظت در مقابل آب و عدد هشت نشان دهنده عدم نفوذ آب به داخل جعبه می باشد، میزان صحت مقدار کدها بستگی به مورد اطمینان بودن کشور صادرکننده می باشد.

خرید و فروش جعبه پلاستیکی الکترونیک

یکی از آسانترین روشهای خرید و فروش جعبه پلاستیکی الکترونیک روش اینترنتی می باشد، ما برای راحتی و دسترسی سریع مشتریان عزیز خود اقدام به راه اندازی سایت اینترنتی کردیم تا مشتریان با مراجعه به سایت بتوانند تصویر و مشخصات جعبه پلاستیک الکترونیک را دیده و به راحتی این محصول را به صورت عمده خریداری کنند.

این محصول را فقط از فروشگاه ها و مراکز معتبر تهیه کنید، در صورت نامرغوب بودن جنس کالا، جعبه پلاستیکی مقاومت کمی داشته و با کوچکترین فشاری می شکند، اگر جنس این جعبه ها مرغوب و جعبه اصل باشد، جعبه پلاستیکی در برابر ضربه و فشار از خود مقاومت نشان می دهند و به راحتی نمی شکند.

جنس اصلی این محصول در برابر نور خورشید و گرما مقاومت بیشتری از خود نشان داده و کمتر دچار آسیب می شود اما جنس تقلبی حتی اگر زمان کوتاه در زیر نور خورشید قرار بگیرد دچار پوسیدگی می شود، حیوانات جونده می توانند به راحتی درپوش نوع تقلبی جعبه پلاستیکی را باز و سیمها را بجوند، اما نوع اصلی این محصول اینطور نیست و درب محکمی دارد و حیوانات قادر به باز کردن آنها نمی باشند.

قیمت جعبه پلاستیکی الکترونیک

شما با خرید اینترنتی این محصول به دلیل خرید مستقیم از تولید کننده میتوانید جعبه پلاستیکی الکترونیک را با قیمت مناسب تری خریداری کنید.

مجموعه ما محصولات خود را با استفاده از بهترین متریال و مواد اولیه تولید کرده است جنس این جعبه ها به گونه ای بوده که قابل بازیافت است و سازگار با محیط زیست است، نیروهای ما در بخشهای مختلف تمام تلاش خود را به کار گرفته تا محصولی با کیفیت و مقاوم را تولید و به بازار ارائه دهند، توجه داشته باشید که این محصول در سایت ما به صورت عمده به فروش می رسد و محصولات به صورت جزئی فروخته نمی شوند.

چنانچه سوالی درباره سفارش، قیمت و نحوه ارسال کالا دارید می توانید با مشاورین ما تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت کنید، برای سفارش این محصولات به صورت عمده کافیست به صفحه اصلی سایت ما مراجعه کرده و فرم بالای صفحه را تکمیل و برای ما ارسال کنید.